gtag('config', 'AW-1003690665');

CRM

Dostosowany do potrzeb biznesu i użytkowników

  1. Nasze podejście do zbierania danych opiera się na dokładnej analizie potrzeb biznesowych klienta. W przypadkach wymagających dodatkowych precyzji, organizujemy warsztaty z klientem, aby wspólnie wypracować rozwiązanie. Rozwój projektu jest przedstawiany za pomocą wizualnych makiet UX, co umożliwia dokładną weryfikację i modyfikację rozwiązań na podstawie feedbacku klienta. Zoptymalizowany proces projektowy, który pozwala na zwinne tworzenie interaktywnych prototypów, w celu testowania ich z użytkownikami, jeszcze przed oficjalnym wdrożeniem. Ostateczne zatwierdzenie produktu przez klienta umożliwia naszemu zespołowi deweloperskiemu rozpoczęcie finalnych prac developerskich.

Podejście Techniczne

  1. Nasz system CRM jest rozwijany z wykorzystaniem technologii RedHat – OpenShift, co oznacza użycie AMQ Broker jako message broker i DataGrid dla cachowania rozproszonego. Baza danych opiera się na MSSQL Server i MongoDB, przy czym całość jest zbudowana na architekturze mikroserwisowej. Na frontenedzie korzystamy z najnowszej technologii .NET LTS (.NET 8 na dzień rozpoczęcia prac) oraz strategii mikrofrontendów, implementując interfejs użytkownika w Next.js. Komunikacja systemu odbywa się za pomocą API RESTowego i WebSocketów.
    Projekt jest greenfieldowy, co oznacza, że nasz zespół aktywnie współtworzy produkt końcowy, jednocześnie zapewniając jego integrację z innymi wewnętrznymi systemami klienta poprzez różnorodne API (REST, SOAP, etc.).

Krystyn Bagan

Project Manager

Krzysztof Reisner

Architekt

Jan Głazek

QA Manager

Lech Mikos

Tech Lead / Fullstack Developer

Mateusz Szperna

Backend Developer

Michał Mocarski

Backend Developer

Bartosz Górecki

Frontend Developer

Maciej Siebert

QA Tester

Tomasz Chwiszczuk

UI Designer

Sebastian Guzina

Product Designer

Co nas wyróżnia

Jako młoda firma technologiczna przykładamy ponadprzeciętną uwagę do jakości, procesów oraz środowiska pracy. Mamy wyselekcjonowanych i doświadczonych pracowników, którzy w świetle wymagań nie pozostawiają naszym klientom wątpliwości. Stworzyliśmy pociąg pełen talentów, który rozpędza nam się w mgnieniu oka.

Kompletny zespół produktowy

Nasz zespół to kompleksowe połączenie talentów od menedżera produktu, przez architekta, projektantów UX/UI, deweloperów backendowych i frontendowych, po testerów QA. Wspólnie tworzymy produkty cyfrowe, które wyróżniają się na rynku.

Szybkie iteracje i systematyczne wdrożenia

Dzięki korzystaniu z gotowych bibliotek UI oraz zasobów pracy naszego zespołu projektowego, jesteśmy w stanie szybko wprowadzać zmiany i iterować rozwiązania. Nasz proces wdrożenia na froncie charakteryzuje się ekspresową szybkością, co przekłada się na wydajność i elastyczność naszej pracy.

Dopasowanie do potrzeb biznesowych

Nasze działania kierujemy bezpośrednio na zaspokojenie potrzeb naszych klientów, rozwiązując ich specyficzne problemy. Skupiamy się na wzroście naszych klientów i optymalizacji ich procesów, co jest dla nas definicją sukcesu.

Testowanie wdrożonych rozwiązań

Aby zapewnić, że finalny produkt maksymalnie zadowoli naszego klienta, angażujemy naszych QA testerów. Dzięki ich skrupulatnej pracy, każdy element kodu oraz interfejsu jest dokładnie sprawdzany, nie pozwalając na żadne niedociągnięcia.

User experience

Projektując nasze produkty, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają za zadanie dbać o to, by finalne rozwiązania przynosiły użytkownikom pozytywne doświadczenia. Nasze podejście do projektowania skupia się na użytkowniku, co przekłada się na większą satysfakcję i zaangażowanie.

Proces

Zwinne podejście do wytwarzania oprogramowania pozwala nam na bieżąco weryfikować potrzeby biznesowe, a przede wszystkim zaprojektowane rozwiązania na makietach UX, które są we właściwym momencie prezentowane klientowi. Potwierdzenie makiet to wspólna wizja, która daje nam zielone światło do implementacji.

TECHNOLOGIE

Wyzwaniem w pracy z Klientem było dostosowanie się do ich wewnętrznego środowiska technologicznego, które ma sporą historię i które wymagało od nas specjalnego podejścia.

Artemis
Azure
.NET
GITLAB
Helm Charts
MSSQL
Next.js
Node.js
Openshift
React.js
Angular
Figma

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.