gtag('config', 'AW-1003690665');

S5 Consulting


Współpracujemy od ponad roku i gorąco polecam Look4IT, jeśli chodzi o procesy rekrutacyjne. Ich specjalizacja w obszarze SAP i notatki z rozmów z kandydatami pomagają nam podjąć właściwą decyzję dotyczącą zatrudnienia wysoko wykwalifikowanych, zmotywowanych i certyfikowanych konsultantów SAP, z których nasi Klienci są zawsze zadowoleni.

Aeolus Robotics


Look4IT pomogło nam zbudować nasze biuro we Wrocławiu od zera do 30 inżynierów C ++ / Robotyków w ciągu 2 lat. Wspierali nas również w rozbudowie zespołów w Wiedniu, Tajpej, San Francisco i wyszukiwaniu wyjątkowych talentów w dziedzinie robotyki na całym świecie. Ich zaangażowanie we wspieranie naszych potrzeb rekrutacyjnych w znaczącym stopniu przyczyniło się do osiągnięcia naszych celów w krótkim czasie. Zdecydowanie polecamy wsparcie Look4IT zarówno w zwiększaniu liczebności w istniejących zespołach IT, jak również budowaniu ich od podstaw.

Aptitude Software


Współpracujemy z Look4IT od maja 2018 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Dobra komunikacja oraz zrozumienie naszych potrzeb gwarantują sukces w pozyskiwaniu nowych pracowników do naszej firmy. Nasz wewnętrzny zespół jest bardzo mały, potrzebujemy więc zasobów zewnętrznych do zaspokojenia naszych potrzeb rekrutacyjnych. Skuteczność i bardzo dobre wyniki naszej współpracy powodują, że nadal będziemy wspierać nasz proces rekrutacji z pomocą Look4IT.

Spyrosoft


Spyrosoft potwierdza i rekomenduje współpracę z Look4IT w zakresie projektów informatycznych. Pracujemy z Look4IT od maja 2016 roku i ze względu na doskonałą jakość dostarczanych profili kandydatów, planujemy kontynuować współpracę. Look4IT wspiera nasze procesy rekrutacyjne w branży IT, głównie w projektach związanych z Javą, pozyskując, przeprowadzając pierwsze rozmowy i rekomendując odpowiednich kandydatów. Ich zespół składa się z pełnych pasji i zaangażowania, kompetentnych rekruterów o silnym zapleczu technologicznym, co pozwala im świadczyć usługi przewyższające nasze oczekiwania. Z Look4IT nie ma problemu z ustaleniem warunków współpracy i terminów. Gwarantują profesjonalne podejście i bogate doświadczenie. Dlatego też nie możemy się doczekać dalszej współpracy. Gorąco polecamy Look4IT jako firmę, z którą warto współpracować i z chęcią szczegółowo omówimy ich atuty.

Infosys Consulting


Współpracujemy z Look4IT od 7 lat. Przeważnie pomagają nam w projektach związanych z SAP, Business Intelligence i rozwojem oprogramowania - zarówno w przypadku pojedynczych stanowisk do obsadzenia, jak i przy budowie zupełnie nowego działu spółki od podstaw. Podczas naszej współpracy byli dla nas bardzo silnym wsparciem – potrafili przejąć kontrolę nad dużymi projektami i je w pełni zrealizować. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaangażowania i jakości całego wsparcia ze strony Look4IT. Ich konsultanci dobrze rozumieją nasze potrzeby i regularnie dostarczają profile kandydatów z odpowiednim zakresem kompetencji. Dzięki wsparciu Look4IT, nasz zespół wzmocnił się o wykwalifikowanych programistów i konsultantów SAP na wysokich stanowiskach, których zatrudniliśmy w oparciu o długoterminowe umowy o pracę. Gorąco polecamy Look4IT jako partnerów biznesowych. Stanowią cenny zasób każdej organizacji.

Axxiome Polska Sp. z o.o.


Axxiome współpracuje z Look4IT od 6 lat i z ogromną satysfakcją mogę polecić Look4IT jako agencję rekrutacyjną. W pełni doceniamy czas, jaki spędziliśmy na współpracy z Look4IT i uważamy, że stanowią oni cenny atut absolutnie każdego projektu, szczególnie jeśli chodzi o Javę. Są szybcy, niezawodni i niezwykle pracowici. Ich znajomość rynku IT była ogromną zaletą dla naszego zespołu. Wykorzystują swój wachlarz umiejętności do realizacji naszych projektów i znalezienia najlepszych kandydatów. Rekruterzy są niezwykle utalentowani, a współpraca z Look4IT to sama przyjemność, umieją świetnie pracować w zespole i zawsze potrafią poprowadzić owocne dyskusje i wydobyć to, co najlepsze z kandydatów. Proszę o kontakt w celu dalszego omówienia kwalifikacji i doświadczenia pracowników Look4IT. Z przyjemnością potwierdzę moją rekomendację.

Duco


Rozpoczęliśmy współpracę z Look4IT w zeszłym roku i była to jedna z najlepszych decyzji rekrutacyjnych, jakie podjęliśmy. Są skuteczni, profesjonalni i bezproblemowi. Doskonale znają nasze potrzeby i profil kandydatów których szukamy, dzięki czemu udało nam się z sukcesem zbudować zespół administratorów systemów w naszym nowym oddziale we Wrocławiu. Obecnie wspierają nas w drugim dużym projekcie rekrutacyjnym, budując zespół programistów. Od samego początku są dla nas ogromnym wsparciem, dzielą się wiedzą na temat rynku i odpowiadają na wszystkie nasze pytania. Na pewno ponownie skorzystamy z ich usług.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.