gtag('config', 'AW-1003690665');

VM.PL


Look4IT od 2021 roku wyróżnia się w szybkim znajdowaniu nam wysoko wykwalifikowanych talentów IT, którzy spełniają nasze specyficzne wymagania językowe, takie jak niemiecki, oraz posiadają wiedzę niezbędną techniczną potrzebną do realizacji naszych projektów eCommerce. Ich doświadczenie w pozyskiwaniu naprawdę wykwalifikowanych specjalistów IT sprawia, że ​​są godnym polecenia partnerem w branży.

Ewa Kos - Starszy Rekruter

Globalna firma konsultingowa


Look4IT wyróżnia się w pozyskiwaniu przedstawicieli handlowych d/s rozwiązań IT o określonych wymaganiach językowych, potrzebnych umiejętnościach i udokumentowanym doświadczeniu w branży. Odgrywali oni kluczową rolę w budowaniu nam kompletnych zespołów sprzedażowych. Ich prędkość jest imponująca, są w stanie dostarczyć wykwalifikowanych kandydatów nawet w ciągu jednego dnia. Na niezwykle konkurencyjnym krakowskim rynku, Look4IT skutecznie znajduje przedstawicieli handlowych biegle posługujących się takimi językami jak niemiecki, rumuński, węgierski, włoski, norweski, holenderski, francuski, hebrajski, czy szwedzki. Ich dogłębne zrozumienie naszej branży i wyjątkowych wyzwań związanych z rekrutacją w Krakowie okazały się niezastąpione. Dzięki szerokiej wiedzy na temat lokalnej bazy talentów, Look4IT z powodzeniem zidentyfikowała specjalistów ds. sprzedaży, którzy bezproblemowo wpasowali się w kulturę naszej firmy i podejście zorientowane na klienta.

Kubeshop


Współpracujemy od 2019 roku i Look4IT konsekwentnie przekracza nasze oczekiwania w znalezieniu wybitnych specjalistów IT. Są dla mnie niezawodnym wsparciem w budowaniu zespołów IT w różnych firmach które prowadziłem - są moim stałym partnerem. Look4IT odegrało kluczową rolę w naszej strategii pozyskiwania talentów, umożliwiając nam znalezienie wyjątkowych kandydatów na różne stanowiska IT, w tym C-lvl managerów, Principal Cloud Architektów, DevOps Cloud engineers, testerów, backend i frontend deweloperów. Look4IT bezproblemowo rekrutuje na całym świecie - znaleźliśmy świetnych specjalistów z regionów LATAM i APAC, dzięki czemu zbudowaliśmy zespoły współpracujące z naszym biurem w USA. Bezproblemowo współpracowaliśmy mimo, że różniły nas strefy czasowe. Przez cały okres współpracy, Look4IT udowodniło, że jest niezawodnym partnerem. Nie tylko przedstawiają wiele dopasowanych profili kandydatów, ale także pomagają “zwinnie” identyfikować i adresować nasze bieżące i zmieniające się potrzeby rekrutacyjne.

S5 Consulting


Współpracujemy od ponad roku i gorąco polecam Look4IT, jeśli chodzi o procesy rekrutacyjne. Ich specjalizacja w obszarze SAP i notatki z rozmów z kandydatami pomagają nam podjąć właściwą decyzję dotyczącą zatrudnienia wysoko wykwalifikowanych, zmotywowanych i certyfikowanych konsultantów SAP, z których nasi Klienci są zawsze zadowoleni.

Aeolus Robotics


Look4IT pomogło nam zbudować nasze biuro we Wrocławiu od zera do 30 inżynierów C ++ / Robotyków w ciągu 2 lat. Wspierali nas również w rozbudowie zespołów w Wiedniu, Tajpej, San Francisco i wyszukiwaniu wyjątkowych talentów w dziedzinie robotyki na całym świecie. Ich zaangażowanie we wspieranie naszych potrzeb rekrutacyjnych w znaczącym stopniu przyczyniło się do osiągnięcia naszych celów w krótkim czasie. Zdecydowanie polecamy wsparcie Look4IT zarówno w zwiększaniu liczebności w istniejących zespołach IT, jak również budowaniu ich od podstaw.

Aptitude Software


Współpracujemy z Look4IT od maja 2018 roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Dobra komunikacja oraz zrozumienie naszych potrzeb gwarantują sukces w pozyskiwaniu nowych pracowników do naszej firmy. Nasz wewnętrzny zespół jest bardzo mały, potrzebujemy więc zasobów zewnętrznych do zaspokojenia naszych potrzeb rekrutacyjnych. Skuteczność i bardzo dobre wyniki naszej współpracy powodują, że nadal będziemy wspierać nasz proces rekrutacji z pomocą Look4IT.

Spyrosoft


Spyrosoft potwierdza i rekomenduje współpracę z Look4IT w zakresie projektów informatycznych. Pracujemy z Look4IT od maja 2016 roku i ze względu na doskonałą jakość dostarczanych profili kandydatów, planujemy kontynuować współpracę. Look4IT wspiera nasze procesy rekrutacyjne w branży IT, głównie w projektach związanych z Javą, pozyskując, przeprowadzając pierwsze rozmowy i rekomendując odpowiednich kandydatów. Ich zespół składa się z pełnych pasji i zaangażowania, kompetentnych rekruterów o silnym zapleczu technologicznym, co pozwala im świadczyć usługi przewyższające nasze oczekiwania. Z Look4IT nie ma problemu z ustaleniem warunków współpracy i terminów. Gwarantują profesjonalne podejście i bogate doświadczenie. Dlatego też nie możemy się doczekać dalszej współpracy. Gorąco polecamy Look4IT jako firmę, z którą warto współpracować i z chęcią szczegółowo omówimy ich atuty.

Infosys Consulting


Współpracujemy z Look4IT od 7 lat. Przeważnie pomagają nam w projektach związanych z SAP, Business Intelligence i rozwojem oprogramowania - zarówno w przypadku pojedynczych stanowisk do obsadzenia, jak i przy budowie zupełnie nowego działu spółki od podstaw. Podczas naszej współpracy byli dla nas bardzo silnym wsparciem – potrafili przejąć kontrolę nad dużymi projektami i je w pełni zrealizować. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaangażowania i jakości całego wsparcia ze strony Look4IT. Ich konsultanci dobrze rozumieją nasze potrzeby i regularnie dostarczają profile kandydatów z odpowiednim zakresem kompetencji. Dzięki wsparciu Look4IT, nasz zespół wzmocnił się o wykwalifikowanych programistów i konsultantów SAP na wysokich stanowiskach, których zatrudniliśmy w oparciu o długoterminowe umowy o pracę. Gorąco polecamy Look4IT jako partnerów biznesowych. Stanowią cenny zasób każdej organizacji.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.