gtag('config', 'AW-1003690665');

Informacje ogólne

Drogi Kandydacie, jeśli przystąpisz z nami do procesu rekrutacyjnego, to Twoje potrzeby i wyobrażenie o idealnej pracy będą najważniejszymi wskazówkami naszej decyzji co do polecenia Twojej kandydatury pracodawcy. Nie tylko Twoja wiedza techniczna i doświadczenie, które w trakcie procesu rekrutacyjnego szczegółowo zweryfikujemy, ale również Twoja osobowość i potrzeby powiedzą nam, czy konkretne stanowisko jest dla Ciebie odpowiednie. Chcemy, abyś czuł się w nowej pracy jak najlepiej, realizował swoje cele, rozwijał się w założonym przez Ciebie kierunku oraz brał udział w ciekawych projektach.

Chcemy, aby Twój nowy pracodawca zdobył jak najlepszego pracownika, z którym współpraca będzie się odbywać na najwyższym poziomie. Bierzemy pod uwagę różne preferencje, także dotyczące długości zatrudnienia w danej firmie. Przez uważne słuchanie i zrozumienie potrzeb Twoich i naszych Klientów staramy się osiągnąć najlepsze dopasowanie między obydwiema stronami. Jeśli szukasz nowej pracy lub po prostu czujesz się już niewystarczająco zaangażowany w swoją obecną rolę, pozwól nam pomóc w znalezieniu Ci ścieżki kariery, w której możesz się dopasować i dobrze prosperować.

Aktualne oferty pracy

Kategoria

Typ umowy
Lokalizacja

Szukaj frazy

IT Project Manager

Vilnius, Remote (Lithuania)

Contract

Doświadczenie: > 10 years

Ref: 24/068

On behalf of our client, an international IT service provider, we are currently looking for IT Project Manager to join the team on full-time basis. Possibility to work remotely with occasional visits in office in Vilnius.    The role demands a highly experienced professional with a robust IT background and significant project management expertise, particularly […]

Senior Observability Engineer

Poland, Remote

Contract

Doświadczenie: < 5 years

Ref: 24/067

On behalf of our client, an international IT service provider, we are currently looking for Senior Observability Engineer to join the team on full-time basis, fully remotely. The selected candidate will play a pivotal role in enhancing system stability through advanced observability practices. Requirements Direct, hands-on experience as a platform engineer with observability tools such […]

PHP Developer with German

Wroclaw, Remote (Poland)

Permanent or Contract

Doświadczenie: > 4 years

Ref: 24/066

For our client, a Polish software house, we are looking for a specialist for the position of PHP Developer, with knowledge of German (at least B2 level), ASAP. The company was founded by a group of friends almost 20 years ago, and they continue to specialize in creating and delivering high-quality software. They started by […]

Dyrektor Handlowy

Gdańsk (Poland)

Contract

Doświadczenie: > 5 years

Ref: 24/065

Dla naszego polskiego klienta, którego głównym obszarem działalności jest projektowanie, wdrażanie i integracja złożonych systemów informatycznych oraz zagwarantowanie ich bezpiecznego funkcjonowania poszukujemy Dyrektora Handlowego. Zakres obowiązków: budowanie relacji biznesowych z istniejącymi i nowymi klientami spółki; współpraca z działem technicznym spółki w kontekście pozycjonowania i sprzedaży produktów znajdujących się w portfolio spółki; pozyskiwanie nowych szans sprzedażowych […]

Power Platform Developer

Poland

Contract

Doświadczenie: > 1 year

Ref: 24/064

Look4IT is looking for a specialist for the position of Power Platform Developer, available ASAP. Our client has been pushing the boundaries of technology for over 20 years to provide the most innovative IT solutions for business. Thanks to technological partnerships with Microsoft, Google, AWS, Tableau, Mulesoft or SAP and work in the follow-the-sun model […]

Poleć kandydata

Czy znasz kogoś, kto jest obecnie otwarty na nowe wyzwania zawodowe? Poleć programistę, konsultanta, specjalistę IT, jeśli uda się nam go zatrudnić - zdobędziesz nagrodę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz pomóc swoim znajomym w znalezieniu wymarzonej pracy!

1

Poinformuj znajomego, że go polecasz do Look4IT i poproś go o CV.

Uwaga: upewnij się, że ich CV zawiera zgodę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej na rzecz klientów Look4IT Sp. z o. o. teraz i w przyszłości.”

2

Kliknij „REKOMENDUJ” i wgraj CV kandydata oraz uzupełnij jego dane kontaktowe.

Na formularzu wpiszesz też swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, abyśmy wiedzieli, komu należy się nagroda.

3

To wszystko! Teraz skontaktujemy się z Twoim znajomym, aby przedstawić mu dopasowane opcje oraz po weryfikacji technicznej doradzić, która z nich najbardziej pasuje do jego profilu. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku, gdy kandydat zostanie zatrudniony u jednego z naszych klientów.

Damy Ci znać, jak już Twój znajomy pomyślnie przejdzie przez wszystkie etapy rekrutacji i zostanie zatrudniony. Otrzymasz nagrodę, gdy polecona osoba zacznie pracę w nowym miejscu znalezionym przy naszym udziale, po 3 miesięcznym okresie gwarancji.

Nagroda

Wysokość nagrody wynosi 40% miesięcznego wynagrodzenia poleconej osoby w jej nowym miejscu pracy. Polecenie kandydata oznacza akceptację regulaminu konkursu "Poleć Kandydata" organizowanego przez Look4IT Sp. z o. o., którego treść stanowi niniejsza strona. Nagroda jest opodatkowana na zasadach ustawy o PIT.

Kilka ważnych zasad

 

Do dzieła!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.