gtag('config', 'AW-1003690665');

Szkolenia

Skuteczny sourcing w branży IT

 1. Specyfika rekrutacji w branży IT
 2. Tajniki Social Sourcing
 3. Inne nowoczesne metody sourcingowe
 4. Jak nie przegapić dopasowanego kandydata
 5. Skuteczne pisanie wiadomości do specjalisty IT
 6. Tips & Tricks

Technologie it dla rekruterów

 1. Podstawowe pojęcia IT
 2. Popularne języki programowania
 3. Biblioteki i frameworki
 4. Procesy wytwarzania oprogramowania
 5. Wstęp do inżynierii oprogramowania
 6. Role w projekcie IT

Metody skutecznej rekrutacji i selekcji kandydatów z branży it

 1. Specyfika rekrutacji w branży IT
 2. Wprowadzenie do Technologii IT
 3. Skuteczny Sourcing kandydatów
 4. BHP pracy z bazą danych
 5. 20 błędów rekruterów, które irytują specjalistów IT

Automatyzacja procesów rekrutacyjnych

 1. Za i przeciw automatyzacji
 2. AI w rekrutacji
 3. Narzędzia do automatyzacji
 4. Automatyczne umawianie rozmów
 5. Automatyczne testy programistyczne
 6. Bieżący status projektu
 7. Chatboty

Social Explorer 2.0

Opierajac się na naszym praktycznym doświadczeniu w rekrutowaniu specjalistów IT, stworzyliśmy Social Explorer 2.0 - potężne narzędzie wspierające działy HR na wszystkich etapach procesów rekrutacyjnych.

Social Explorer 2.0 pozwala na:

 • Automatyzację wszystkich etapów rekrutacji
 • Pełną integrację z sieciami społecznościowymi
 • Możliwość szybkiego docierania w tym samym czasie do ponad 4-krotnie większej liczby kandydatów
 • Pro-aktywną rekrutację, oparta na kandydatach znajdujących się już w bazie oraz dużej ilości ciągle pozyskiwanych
 • Zautomatyzowane konwersacje z kandydatami

Nasz produkt – Social Explorer 2.0 – zdecydowanie przyspieszy Twoje rekrutacje i zwielokrotni liczbę kandydatów. Aktywnie wyszukuj nowych kandydatów, weryfikuj ich oczekiwania i kompetencje, ustalaj spotkania i zatrudniaj najlepszych! Wszystko z pomocą aplikacji Social Explorer 2.0.

Look4Lead

Korzystając z technologii od lat udoskonalanej w branży rekrutacyjnej i headhuntingu opracowaliśmy unikalną metodę identyfikacji i dotarcia do potencjalnych klientów. Oferujemy niezwykle wydajny sposób nawiązywania kontaktu i prezentacji oferty marketingowej osobom zainteresowanym usługami lub produktami twojej firmy.

CEL

Wykorzystując technologie do tej pory stosowane w rekrutacji pomagamy naszym Partnerom pozyskiwać nowych klientów i zwiększać wyniki sprzedaży. Oferujemy współpracę w modelu Lead Generation. Naszym celem jest zwiększanie sprzedaży naszych klientów. Nasza oferta jest uzupełnieniem procesu sprzedaży w firmach działających w segmencie B2B.

EFEKT

Wystarczy 30 dni by wygenerować 40 potencjalnych klientów, zainteresowanych Państwa produktem lub usługą B2B. Te liczby są potwierdzone sukcesami kampanii prowadzonych na własne potrzeby i dla innych Klientów.

KIM JEST KLIENT

Firmy posiadające produkty lub usługi, których czas sprzedaży wynosi od kilku dni do kilku miesięcy, a wartość pojedynczej transakcji jest liczona w setkach, tysiącach lub dziesiątkach tysięcy złotych / euro.

DO KOGO DOCIERAMY?

Docieramy do starannie wyselekcjonowanej grupy docelowej. Np. jeżeli sprzedajesz oprogramowanie lub szkolenia dla działów księgowych, dotrzemy do CFO, menedżerów finansowych, księgowych i prokurentów. Jeżeli produktami są meble biurowe – do asystentek zarządów, architektów, właścicieli firm, kupców w hurtowniach i kierowników produktu w dystrybucji. Co ważne – możemy docierać do potencjalnych klientów w dowolnym kraju Europy i Ameryki Północnej.

JAK PROWADZIMY KAMPANIĘ?

Wspólnie z Klientem ustalamy grupy docelowe i słowa kluczowe. Tworzymy treść komunikatu i jego wizualną formę. Uruchamiamy naszą „maszynę” do generownia leadów sprzedażowych i dostarczamy Klientowi „gorące” kontakty do osób, które proszą o ofertę, rozmowę lub kontakt w sprawie przedstawionej oferty. Przygotowujemy raporty i zestawienia w formie PDF, XLS.

We use cookies and similar technologies, including for the purposes of: providing services, advertising, statistics. Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your end device. Remember that you can always change these settings.