Informacje ogólne

Szanowny Kandydacie, w procesie rekrutacyjnym, do którego z nami przystąpisz, Twoje potrzeby i Twoje wyobrażenie o idealnej pracy będą najważniejszymi wskazówkami naszej decyzji co do polecenia Twojej kandydatury pracodawcy, naszemu klientowi . Nie tylko Twoja wiedza techniczna i doświadczenie, które w trakcie procesu rekrutacyjnego szczegółowo zweryfikujemy, ale również Twoja osobowość oraz wspomniane na początku potrzeby powiedzą nam, jak bardzo jesteś dopasowany do konkretnego stanowiska w konkretnej firmie. Chcemy, abyś Ty czuł się w nowej pracy jak najlepiej, realizował swoje osobiste cele, rozwijał się w założonym przez Ciebie kierunku oraz brał udział w ciekawych projektach. Chcemy, aby Twój nowy pracodawca zdobył bardzo dobrego pracownika, z którym współpraca będzie się odbywać na najwyższym poziomie. Bierzemy pod uwagę różne preferencje, także dotyczące długości zatrudnienia w danej firmie. Cele te realizujemy jednocześnie dzięki temu, że słuchamy i staramy się zrozumieć potrzeby Twoje i naszych Klientów, aby w rezutacie osiągnąć najlepsze dopasowanie między obydwiema stronami.

Jak aplikować

Prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury oraz wysłanie swojego CV poprzez formularze dostępne na podstronie "oferty pracy", gdzie po wybraniu stanowiska, które najbardziej Tobie odpowiada, należy wybrać łącze "Apply Now". Zachęcamy do wysłania CV w różnych posiadanych wersjach językowych. Jeśli masz jakieś pytania, na które chciałbyś poznać odpowiedź przed zgłoszeniem swojego udziału w rekrutacji, zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową (na adres: job@look4it.pl). W tytule wiadomości umieścić należy nazwę stanowiska lub jego numer referencyjny. W ciągu tygodnia od otrzymania CV skontaktujemy się z Tobą, aby omówić Twoje oczekiwania i dowiedzieć się, jak według Ciebie powinna wyglądać Twoja nowa, lepsza praca. Podczas tej rozmowy razem wstępnie uzgodnimy, czy któraś z ofert pracy, spośród tych które obecnie posiadamy, jest ofertą godną Twojego zainteresowania.Jeśli tak, ustalimy dalsze kroki procesu rekrutacyjnego.
Proces rekrutacyjny zwykle składa się z dwóch rozmów z nami i - w przypadku pomyślnego ich przebiegu - dodatkowo z jednej do dwóch rozmów z klientem, Twoim potencjalnym nowym pracodawcą. Rozmowy odbędą się telefonicznie oraz w siedzibie naszej lub naszego klienta. W wyjątkowych sytuacjach możliwa rozmowy w formie internetowej wideokonferencji.
Rekrutacje mogą różnić się w zależności od stanowiska. Niezależnie od tego na każdym etapie rekrutacji będziemy z Tobą w kontakcie, aby informować Cię, czego możesz się spodziewać. Zawsze gotowi jesteśmy doradzić Ci czy pomóc.

Aktualne oferty pracy